معرفی ریاست دانشگاه

درباره دکتر هادی معماریان (ریاست دانشگاه)

دکتر هادی معماریان خلیل آباد متولد ۱۳۵۷ کاشمر و فارغ التحصیل دوره دکترای تخصصی رشته مدیریت منابع زمین با گرایش مهندسی حفاظت خاک از دانشگاه UPM مالزی و عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند است.

وی تاکنون ۳ طرح تحقیقاتی را انجام داده و علاوه بر تالیف و ترجمه ۲ جلد کتاب در تهیه ۲ فصل از ۲کتاب توسط انتشارات بین المللی مشارکت داشته است.

انتشار ۴۰ مقاله در نشریات علمی و پژوهشی بین المللی، ارائه حدود ۸۰ مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی و راهنمایی و مشاوره ۴۰ پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی از دیگر سوابق پژوهشی دکتر هادی معماریان است.

دکتر معماریان دارای افتخارات علمی از جمله کسب عنوان پژوهشگر نمونه و دارای مقاله پر استناد دانشگاه بیرجند در سالهای ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ است و رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد کشور در سال ۱۳۸۰، رتبه اول دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۳ و رتبه برتر دانشگاه UPM مالزی را در سال ۱۳۹۱ کسب کرده است.

وی پیش از این، سالها مدیر عامل و عضو هیئت مدیره در بخش خصوصی و شرکت های مهندسی مشاور و دستیار تحقیقاتی تحت گرنت پژوهشی در دانشگاه UPM مالزی بوده و پس از جذب در دانشگاه بیرجند مسئولیت هسته کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست و معاونت گروه را برعهده داشته است.

دکتر معماریان دبیر علمی و اجرایی سه کنفرانس ملی و منطقه ای بوده و در کمیته علمی چندین همایش ملی عضویت داشته است و بازرس انجمن علمی سیستم های سطوح آبگیر باران ایران نیز است.

 

فایل پیوست: 
پیوست اندازه
PDF icon رزومه آقای دکتر معماریان .pdf 765 کیلوبایت