نشست هم اندیشی اعضای هیات علمی گروه علوم و مهندسی آب مرکزآموزش عالی کاشمر برگزارشد

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید نشست هم اندیشی اعضای هیات علمی گروه علوم و مهندسی آب مرکزآموزش عالی کاشمر برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر،دراین نشست رییس مرکز آموزش عالی کاشمر با اشاره به اهمیت برگزاری جلساتی از این دست خواستار تداوم آن شد.
دکتر هادی معماریان خلیل آباد با بیان این موضوع که گروه مهندسی آب مرکز آموزش عالی به عنوان اولین گروه مصوب مرکز، از سال 1390 فعالیت خود را شروع نموده است، حرکت در راستای مأموریت تعریف شده برای مرکز جهت رفع مشکلات و معضلات منطقه ترشیز به خصوص در زمینه کشاورزی و مسائل مربوط به بحران آب در منطقه را از وظایف اصلی گروه برشمرد.
دکتر معماریان پتانسیل بالای اعضای هیات علمی و همچنین اساتید مدعو را فرصت مناسبی جهت تحقق شعار مرکز در راستای حل مشکلات منطقه و رسیدن به توسعه پایدار دانست.
مدیر گروه مهندسی آب نیز در ادامه ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به مهمانان، هدف از برگزاری جلسه را همفکری و هم افزایی اعضای محترم هیات علمی و اساتید مدعو، جهت افزایش کمی و کیفی آموزش و پژوهش در گروه مهندسی آب عنوان کرد.
دکتر مهدی مکاری خواستار تلاش هر چه بیش تر اساتید جهت کاربردی نمودن دروس شد.
وی استفاده از نقطه نظرات اساتید جهت حرکت رو به جلو گروه مهندسی آب را مهم برشمرد و انتقاد و پیشنهادات سازنده را به عنوان نقطه عطفی در این حرکت رو به جلو عنوان کرد.
در ادامه دکتر عابدین پور معاونت آموزش، پژوهش و دانشجویی مرکز نیز در این نشست نکاتی در زمینه مسایل آموزشی و کمیته انظباطی عنوان نمودهمچنین کارشناس آموزش مرکز، به بیان برخی نکات آموزشی که معمولاً اساتید محترم با آن مواجه میشوند،پرداخت.
گفتنی است؛ در پایان این نشست اساتید در مورد چگونگی ایجاد انگیزه در دانشجویان و افزایش مهارت و توانایی های آن ها در دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.