دانشجوی مرکز آموزش عالی کاشمر عضو شورای مرکزی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست شد

دانشجوی مرکز آموزش عالی کاشمر به عنوان عضو شورای مرکزی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر _دبیر شورای راهبردی مدیریت سبز مرکز آموزش عالی کاشمر از انتخاب بهروز شفاعتی دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر و دبیر کمیته دانشگاه سبز مرکز آموزش عالی کاشمر به عنوان عضو شورای مرکزی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست منطقه ۱ خبر داد.
زینب محمد حسینی گفت: منطقه ۱ شامل استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و سمنان است که این دانشجوی مرکز آموزش عالی کاشمر به عنوان عضو شورای مرکزی این باشگاه برگزیده شد.
محمد حسینی گفت: دبیران انجمن محیط زیست و کمیته دانشگاه سبز مرکز آموزش عالی کاشمر در نشست منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست ‌که در جهاد دانشگاهی مشهد با حضور معاونت فرهنگی این دانشگاه برگزار شد حضور یافتند.
وی از انتخاب دانشجوی این مرکز به عنوان عضو شورای مرکزی باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست در این نشست ابراز خرسندی کرد و با تبریک به ایشان گفت: این رویداد می تواند زمینه ساز نقش آفرینی هرچه بیشتر دانشجویان مرکز در زمینه فعالیت های زیست محیطی باشد.
محمد حسینی ابراز امیدواری کرد : این رویداد باعث اعتلای سطح فعالیت کمیته ها و انجمنهای دانشجویی مرکز شده و می تواند ما را در رسیدن به اهداف دانشگاه سبز یاری نماید.