برگزاری جشنواره ورزشی پاییزه در مرکز آموزش عالی کاشمر

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر از برگزاری جشنواره ورزشی پاییز در چهاررشته ورزشی و یک اردوی تفریحی ورزشی برای دانشجویان دختر و پسر در آذرماه امسال به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو خبر داد.
دکتر مهدی ناظمی مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر به برنامه‌های تربیت بدنی این واحد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: در حوزه فوق برنامه در چند قسمت برنامه ریزی داریم؛ اول در بحث ورزش همگانی است و برای دانشجویان در حوزه‌های ورزش‌های سالنی و غیرسالنی برنامه‌هایی را ترتیب داده ایم.
ناظمی بیان کرد: این برنامه‌ها متمرکز بر ورزش‌های همگانی و همچنین اردوهای ورزشی تفریحی است.
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر ادامه داد: جشنواره‌های ورزشی همگانی نیز به صورت فصلی در دانشگاه برگزار می‌شود که در جشنواره‌ ورزشی پاییزه دانشجویان می‌توانند در رشته‌هایی مانند والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون و دو همگانی به رقابت بپردازند.
همچنین در برخی از رشته‌های ورزشی تیم های دانشجویان دختر و پسر در حال تمرین و آماده سازی جهت حضور در مسابقات دانشگاههای منطقه 9 کشور هستند و برنامه ریزی هایی برای توسعه تیم‌های ورزشی دانشگاه انجام شده است.
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر با اشاره به اینکه برخی دانشجویان این دانشگاه در ورزش‌های مختلف دارای عنوان قهرمانی هستند ابراز امیدواری کرد؛ در این مرکز زمینه رشد و بالندگی دانشجویان بیش از پیش فراهم شود.
وی همچنین به برگزاری فعالیتها و مسابقات ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش بین دانشجویان دختر و پسر اشاره کرد و گفت: این مسابقات در رشته های پرتاب بسکتبال، دارت، روپایی، شوت به هدف و کوهپیمایی و طبیعت گردی برگزار شد.
وی افزود: دختران در مسابقه پرتاب بسکتبال محدثه نصیری، فاطمه ایمانی نژاد و طاهره پورقلی، در رشته دارت پریسا زراعتی و در شوت به هدف طاهره پورقلی، پریسا زراعتی و فائزه شاهین فر عناوین برتر را کسب نمودند.
به گفته او پسران نیز در رشته پرتاب بسکتبال مرتضی عسکری، علی احمدی و امین حسینی، در رشته دارت علی ایزدی، عادل جهانتاب و علی احمدی و روپایی فوتبال امید منافی، حسین یوسفیان و امین جلالی به تریب عناوین برتر را کسب نمودند.