مرکز آموزش عالی کاشمر ترم تابستان برگزار می کند

رییس مرکز آموزش عالی کاشمر از برگزاری ترم تابستان امسال در این مرکز خبر داد .
دکتر هادی معماریان خلیل آباد در گفتگو با روابط عمومی و بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: این مرکز در نظر دارد تعدادی از دروس عمومی و پایه را در ترم تابستانی 98 برگزار نماید و کلیه دانشجویان دانشگاه هاي وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوري اعم از دانشگاههای دولتی، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی و دانشگاههای وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور در صورت تمایل مجاز به ثبت نام هستند.
وی با بیان اینکه دروس عمومی، دروس پایه و دروس تخصصی در این ترم در مرکز آموزش عالی کاشمر ارائه می شود؛گفت: عناوین درسی شامل دروس عمومی
اندیشه اسلامی 1و 2 ، اخلاق اسلامی، آیین زندگی، انقلاب اسلامی ایران، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی ( یا تاریخ تحلیلی صدر اسلام، تاریخ امامت)، تفسیر موضوعی قرآن (یا تفسیر موضوعی نهج البلاغه) ، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی (عمومی)، دانش خانواده و جمعیت، تربیت بدنی و ورزش او 2 و دروس پایه شامل ریاضی عمومی 1، 2، و 3 ، فیزیک 1و 2 و دروس تخصصی زبان تخصصی (گروه علوم و مهندسی آب) می شود.
دکتر معماریان اظهار داشت: ترم تابستان یک فرصت است، فرصت یا میانبری که مدت زمان تحصیل دانشجو را کاهش می دهد و چه بسا فرزندان این شهر که در نقاط دیگر کشور مشغول به تحصیلند می توانند با ثبت نام در ترم تابستانی تعدادی از دروس خود را در کنار خانواده بگذرانند.
وی ابراز امیدواری کرد؛ شاهد استقبال دانشجویان سایر دانشگاههای منطقه از ترم تابستانی باشیم.
وی افزود : دانشجویان متقاضی ثبت نام در ترم تابستانی مرکز آموزش عالی کاشمر از هیجدهم خرداد به مدت یک ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اولیه و انتخاب واحد اقدام کنند .
رییس مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: دانشجویان سایر دانشگاهها برای ثبت نام نسبت به دریافت فرم مهمانی از دانشگاه محل تحصیل (که در آن عنوان دروس، تعداد واحد درسی، شماره و تاریخ نامه که به تایید مدیریت آموزش دانشگاه مبدا رسیده است) اقدام نمایند که برای این منظور بایستی به همراه معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل خود به آموزش دانشگاه در ساعات اداری مراجعه نمایند.
وی افزود: جهت اطلاع بیشتر، اطلاعیه مربوط به برگزاری ترم تابستانی در مرکز آموزش عالی کاشمر در سایت این مرکز بارگذاری شده است.