شرکت هزار و 75 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد در مرکز آموزش عالی کاشمر

دستیار نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و دبیر اجرایی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در کاشمر گفت: امسال هزار و 75 داوطلب در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ در شهرستان کاشمر شرکت می‌کنند که از این تعداد ۳/ ۵۰ درصد مرد  و ۷/ ۵۰ درصد زن هستند.
دکترمجید عاقل در گفتگو با روابط عمومی و بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر اظهار داشت: شمار داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره‌ کارشناسی ارشد سال 98 نسبت به پارسال در این شهرستان  قریب 10 درصد افزایش یافت.
وی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ خرداد همزمان با سراسر کشور در یک حوزه امتحانی مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار می‌شود؛ تصریح کرد: داوطلبان این آزمون در ۱۳۲ رشته امتحانی و ۶۳ رشته شناور به رقابت می پردازند.
وی افزود:  بیشترین داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد در مرکز آموزش عالی کاشمردر صبح پنجشنبه با هم به رقابت خواهند پرداخت به طوریکه 550 داوطلب در این نوبت حضور می‌یابند  و کمترین داوطلب در عصر روز پنج شنبه با 79 نفر حضور می یابند.
دکتر عاقل با بیان اینکه کارنامه همه داوطلبان اواسط تیر امسال منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد امسال در دهه سوم شهریورماه ۹۸ اعلام می‌شود.
وی افزود: آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال ۹۸ در کاشمر صبح پنجشنبه با 550 داوطلب، عصر پنجشنبه 79داوطلب و صبح جمعه  با 446داوطلب برگزار می‌شود که از این تعداد 535 نفر زن و 541 نفر مرد هستند.
گفتنی است؛ امسال برای دومین سال آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد کاشمر در مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار می شود.
این آزمون در روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد در هفت شهر استان خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.