سازمان سنجش کشور از مرکزآموزش عالی کاشمر جهت برگزاری مطلوب نهمين آزمون استخدامی تقدیر کرد

رییس سازمان سنجش و آموزش کشور، مديران و كاركنان سازمان، طی پیامی از نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش کشور در کاشمر و همکاران و کارکنان،  جهت برگزاری مطلوب آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی (ویژه رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش) سال  1400 قدردانی نمود.
دکترهادی معماریان، نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش کشور، در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر با اعلام این خبر و با اشاره به برگزاری موفق نهمين آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرایی كشور در سال۱۴۰۱  در کاشمر گفت: این آزمون در روزهای ۱۵ و۱۶ اردیبهشت  توسط مرکز آموزش عالی کاشمر در کمال نظم و آرامش برگزار شد .
وی گفت: از دو هزار و ۹۸۴ نفرشرکت کننده، تعداد دو هزار و 595 نفر حاضربودند و تعداد 389 نفر در این آزمون غیبت داشتند. 
وی ضمن قدردانی از عوامل اجرایی مراکز دانشگاهی و آموزش و پرورش، سازمان‌‌ها و نهادهای دیگری همچون نیروی انتظامی، آتش نشانی، ادارات برق، مخابرات و هلال احمر که در برگزاری موفق این آزمون ما را یاری نمودند؛ گفت: 10حوزه امتحانی برای برگزاری نهمين آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرایی كشور در سال ۱۴۰۱ در سطح شهر کاشمر در نظر گرفته  و در کمال نظم و آرامش آزمون برگزار شد.
گفتنی است؛ استخدام و جذب نیرو در وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی از سال ۹۴ به بعد از طریق برگزاری آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی به صورت سراسری برگزار می‌شود و در روزهای اخیر شاهد برگزاری نهمین دوره  این آزمون بودیم.

دسته مطلب: