دکتر هادی معماریان خلیل آبادرئیس مرکز آموزش عالی کاشمر در پیامی از زحمات کلیه همکاران و عوامل اجرایی شهرستانی در امر برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ،متن پیام رئیس مرکز بدین شرح است:

"به نام پرودگار لوح و قلم "

خدا را شاکریم که بار دیگر همت والا و تلاش بی دریغ همه همکاران و عوامل اجرایی شهرستانی موجب گردید آزمون سراسری ۹۸ همچون سالهای گذشته در کمال نظم، آرامش و سلامت برگزار گردد.

بی شک برگزاری منظم و دقیق این پروژه ملی کاری بسیار حساس و خطیر است به ویژه اینکه مرکز آموزش عالی کاشمر به عنوان دانشگاه پیشروی توسعه پایدار در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش اجرای آزمون سراسری کارشناسی ارشد در هفته های گذشته و در روزهای اخیر آزمون سراسری ۱۳۹۸ در شهرستان  را بر عهده داشت و حوزه و مدیر اصلی شهرستان در برگزاری این آزمون بود.

لذا بر خود لازم می دانم از مساعی ارزشمند و مسئولیت پذیری همه همکاران سختکوش بخش های مختلف بویژه بخشهای روابط عمومی، آموزش و حراست و سایر کارکنان در امر برگزاری و همچنین همکاران خدوم آموزش و پرورش شهرستان، نیروهای انتظامی، پرسنل اورژانس و آتش نشانی در این پروژه بزرگ ملی تقدیر نمایم. بدون شک همکاری خالصانه و دلسوزی همه شما عزیزان موجب دلگرمی مسئولین دانشگاه در دستیابی به قله رفیع علمی و پویایی هر چه بیشتر در توسعه کمی و کیفی خدمت رسانی به جوانان و آینده سازان این مرز و بوم است.
گفتنی است؛ در آزمون سراسری ۹۸، سه هزار و 486 داوطلب در حوزه‌های امتحانی شهرستان در روز‌های پنجشنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ تیر ماه در پنج گروه آزمایشی به رقابت پرداختند.
"روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر"

دسته مطلب: