برگزاری اولین نشست شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاها و مراکز آموزش عالی کاشمر در سال ۹۸ در مرکز آموزش عالی

اولین نشست شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاها و مراکز آموزش عالی کاشمر در سال ۹۸ در مرکز آموزش عالی این شهرستان برگزارشد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر رییس مرکز آموزش عالی کاشمر در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: استاد بسیجی برای كمك به نظام راهی جز تدریس موثر، آموزش و تربیت دانشجویان اثرگذار و نخبه و ایده پردازی های نوآورانه ندارد و باید ظرفیت های خود را در اختیار نظام بگذارد.
دکترهادی معماریان خلیل آباد اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز نیازمند تولید عملی دانش بومی است و در این مسیر مجموعه سازمان بسیج اساتید می تواند به خوبی نقش ایفا كند.
وی ، چهار پیشنهاد از سوی مرکز آموزش عالی در خصوص موضوعات فرهنگی و تخصصی در حوزهای گوناگون مطرح و پس از تبادل نظر مقرر شد؛ شخصا محورهای مطروحه را طی سال جاری به سرانجام رساند.
مسئول کانون بسیج دانشگاه های کاشمربا تقدیر از میزبانی مرکز آموزش عالی کاشمر و زحمات جناب دکتر معماریان، با ارائه گزارشی از عملکرد سالانه کانون به اعضا گفت:
شرکت اعضا در مراسمات و اجلاسیه ها و جلسات مختلف بویژه شرکت اعضا در اجلاسیه استاد و مسجد، اجلاسیه سراسری مسئولان کانونهای بسیج اساتید، دیدارهای استانی و کشوری، نشست ها و میزهای تخصصی هفتگی و ماهانه بسیج اساتید استان، نشست های چندگانه ی تخصصی با صاحبنظران و نیز روسای کمیسیونهای مجلس شورای اسلامی، پویش ملی حمایت دانشگاهیان از سیل زده گان، انتخاب استاد تراز انقلاب اسلامی از کانون برای معرفی به کشور، بیانیه گام دوم انقلاب، ثبت نام اعضای کانون برای سفر به قله الوند، بررسی نامه های وزارت علوم به کانون ها، چگونگی گرامیداشت روز ملی بسیج اساتید و سالروز شهادت دکتر چمران؛ بررسی نامه ها و تکمیل فرمهای واصله به کانون و ... از جمله اقدامات انجام شده به شمار می رود.
گفتنی است؛ در این نشست هریک از اعضا به بحث و تبادل نظر پرداختند و پیشنهادتی ارائه و تصویب شد؛ همچنین مدیران کمیته های تخصصی کانون آقایان: استاد غضنفری، دکتر عابدی، دکتر کرامتی و دکتر منظم به ترتیب به بیان مسایل و پیشنهادات حوزه فعالیت خود در کانون پرداختند.
یادآوری می شود؛ در پایان این نشست دکتر هادی معماریان بعنوان مدیر کمیته تحلیل و بررسی کانون و دکتر سید سعید کرامتی بعنوان مدیر کمیته فرهنگی کانون انتخاب شدند.

دسته مطلب: