اجرای برنامه های متنوع به مناسبت هفته سراهای دانشجویی در مرکز آموزش عالی کاشمر

مدیر امور دانشجویی مرکز آموزش عالی کاشمر از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت هفته سراهای دانشجویی در این مرکز خبر داد.
علی اصغر مازنی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: به منظور توجه بیشتر به خوابگاه‌ها به عنوان خانه دوم دانشجو، مجموعه برنامه‏‌هایی ویژه دانشجویان خوابگاهی در خوابگاه‌های دانشجویان دختر و پسر این مرکز برگزار می‌ شود.
مازنی مهمترین برنامه‌های در نظر گرفته شده در این هفته را نشست صمیمانه با دانشجویان، برگزاری مسابقات متنوع، انتخاب اتاق نمونه از جهت رعایت بهداشت در خوابگاه‌های دختران و پسران دانشجو، برگزاری جشنواره غذا ، برپایی ایستگاه سلامت و تندرستی( تعیین میزان قندخون و فشارخون دانشجویان) عنوان کرد.
وی افزود:حضور مسئولان در خوابگاه‌‏ها و بررسی مشکلات دانشجویان ، برگزاری اردوی یک روزه در مناطق بیلاقی کوهسرخ در روز های پنج شنبه و جمعه به تفکیک برای دختران و پسران دانشجو همراه با صرف صبحانه و نهار، برگزاری برنامه بازدید از اقامتگاه‌های بومگردی و سنتی شهرستان، توزیع ارزاق دانشجویی از دیگر برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی مرکز آموزش عالی کاشمر در طول هفته سراهای دانشجویی است.